czwartek, 4 sierpnia 2011

Pan Frederico i jego Bentley czekają

Jako, że należymy do osób pracowitych, nie zamierzamy poprzestać na organizacji i prowadzeniu naszego jarmarczno-internetowego biznesu w Polsce. Ciągle szukamy jakichś dodatkowych okazji by podreperować nasz spragniony karawaningu budżet. Dlatego też przeglądamy sieć wyszukując ogłoszenia prac sezonowych itp. Oto co dziś wychwyciliśmy :).
Zresztą przeczytajcie sami:

Zatrudnimy do sprzatania rezydencji 
 
Ogłoszenie z 2011-06-20 

Praca za granicą, Praca Szwajcaria, Praca Sprzątanie

Zatrudnimy okolo,20 Polakow nie karanych do prowadzenia rezydencji pana Frederico Richardo praca polega na sprzataniu ,myciu okien na prowadzeniu samochodow marki Porsche ,Regeneracji jachtow oraz strzezenia spokoju i obslugi monitoringu gwarantujemy kurs na miejscu za darmo pan Frederico mowi po Polsku jest starsza osoba wymaga opieki sanitarnej jak i w prowadzeniu obowiazkow dla niektorych osob beda nalezaly obowiazki ,zakupy przelot z panem Frederico na Floryde do prywatnej rezydencji,obecnie na posesji pana Frederico pracuje 12 osob wszystkie sa sumiene i uczciwe tak samo wymagamy od nowych kandydatow proponuje pan Frederico stawke miesieczna 3700Frankow zakwaterowanie oraz wyzywienie i samochody do dyspozycji sa to nowe Mercedesy Ml,Bmw sport wersje M,Porsche Carera,Bentley na wszystko trzeba uwazac gdyz jest to wlasnoscia pana Frederico rekrutacja zajmuje sie pan Viktor Trusardi ktory mowi po polsku +447826161777 Koszty zwiazane z zatrudnieniem wynikaja z przelotu na miejsce koszty takie sa w granicach 1200zl za osobe chcialem dodac iz praca jest na stale .

Lokalizacja: Szwajcaria

Pamiętajcie Pan Frederico oferuje 3700 franków szwajcarskich miesięcznie (nie wspominając o Porsche i innych dodatkach)! A jak wiedzą wszyscy posiadający kredyt w ichniej walucie frank ciągle rośnie.